دانشجوی حسابداری

درباره ما

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز سایت دانشجوی حسابداری. در این بخش درباره ما به شناخت، درک فعالیت و ماهیت سایت دانشجوی حسابداری می پردازیم.

مقدمه

به منظور رفع نیازهای آموزش حسابداری شرکت‌ها، موسسات، کارخانه‌جات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی آنان، تیم دانشجوی حسابداری فعالیت حرفه‌ای خود را با بهره‌گیری از کادری مجرب و نیروهای متخصص در زمینه آموزش حسابداری و مالی، امور مالیاتی و بیمه‌ای، آموزش نرم‌افزار و پیاده سازی سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری با تکیه به سال‌ها تجربه جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به آحاد مختلف جامعه آغاز نموده است.

این سایت به پشتوانه تفکری که رفع نیازهای اولیه و مستند رشته ی حسابداری و حسابرسی در فضای مجازی رالازم و ضروری می دانست، ایجاد گردید.

بنا به همین ایده سعی شده که قوانین ، مصوبات ، بخشنامه ها ، نشریات و ضوابطی که مورد نیاز این رشته است گردآوری شود بطوری که دسترسی آسان و سریع را فراهم کند.

درباره ما دانشجوی حسابداری

درباره ما (دانشجوی حسابداری):

سایت دانشجوی حسابداری  (accdaneshjoo.ir) در دی ماه 1398 با هدف ایجاد یک سایت کامل برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان و اساتید رشته حسابداری سراسر کشور شروع به کار کرده و تیم تخصصی دانشجویان حسابداری متشکل از اساتید و دانشجویان و دانش آموزان رشته حسابداری می باشد .

تمامی فعالیت های سایت ما مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .و به لطف خدا و یاری دوستان و همراهان مجموعه دانشجوی حسابداری در حال ارایه خدمات به هم وطنان عزیزمان هستیم .

و در خاتمه مشتاق نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشیم.

در پایان به عرض میرساند ، با توجه به اینکه این مجموعه مبنا و محوریت حرکت خود را بر احترام به نظر مخاطبین قرارداده است ، از تمامی دوستان خواهشمندیم ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده ی خود مطلع فرمایند.

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و صفحه درباره ما را مطالعه نمودید.

تیم دانشجوی حسابداری