دانشجوی حسابداری

سوالات متداول

سوالات متداول

هم زمان با انجام تراکنش بانکی و تایید خرید شما لینک دانلود فایل به ادرس ایمیل شما ارسال می شود . در صورتی که در بخش inbox ایمیلی دریافت نکردید حتما بخش spam (هرزنامه) را چک کنید . شما از تاریخ خرید تا 90 روز بعد از خرید میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درخواست ارسال مجدد فایل به ادرس ایمیل یا دریافت فایل را داشته باشید . بعد از این بازه زمانی هیچ فایلی ارسال نخواهد شد .
خرید تمامی فایل های سایت به صورت آنلاین می باشد و بلافاصله بعد انجام تراکنش از طرف بانک به یک صفحه دانلود محصول مورد نظر هدایت می شوید. تا فایل را با لینک مستقیم و سرعت بالا دانلود کنید . همچنین به صورت هم زمان از طرف سایت یک ایمیل حاوی لینک دانلود به نشانی ایمیلی که موقع خرید در فاکتور خود وارد کردید ارسال می شود.
گاهی اوقات به دلیل مشکلات بانکی برخی از تراکنش های بانکی به صورت تعلیق در می آید . در این موارد هزینه ای که از حساب شما کسر شده ظرف 72 ساعت کاری به حساب شما برمیگردد. پس باخیال راحت مجددا فایل را خرید کنید. توصیه میکنیم حتما قبل از خرید فایل، فیلم آموزش خرید از سایت را ببینید.
فرمت DOCX که ما در مطالب سایت به خصوص پروژه ها و پایان نامه ها و پروژه های مالی سایت استفاده کردیم فرمت نرم افزار word (ورد ) از مجموعه نرم افزار های Microsoft Office می باشد و یعنی فایل مورد نظر قابلیت ویرایش را دارد .
گاهی اوقات فایل هایی که کاربران از سایت تهیه می کنند بنا به هر دلیلی پاک می شود یا از بین می رود. در صورتی که چنین مشکلی برای کاربران سایت پیش آمده باشد. میتوانند درخواست دریافت مجدد فایل را برای پشتیبانی سایت ارسال کنند و در صورتی که کمتر از 30 روز از زمان خرید گذشته باشد لینک های جدید به آدرس ایمیل آنها ارسال می شود . در نظر داشته باشید در صورتی که بیش از 30 روز گذشته باشد تحت هیچ شرایطی امکان ارسال مجدد وجود ندارد. این قانون شامل دوره های آموزشی نمی باشد و فقط شامل فایل های پروژه ها و فایل اکسل و ورد و پاورپوینت می باشد. توجه کنید : در صورتی که در سایت عضو شوید و خرید کنید به صورت نامحدد و همیشه به لینک های خرید هایتان دسترسی دارید . به همین دلیل تمامی اشخاصی که قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند حتما باید قبل از تهیه دوره در سایت عضو بشوند تا به صورت همیشگی به لینک های دانلود دوره دسترسی داشته باشند و هم اینکه به روز رسانی های دوره ها برای آنان ارسال شود.
اگر ادرس ایمیل خود را اشتباه وارد کردید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و ادرس ایمیل اشتباه و ادرس ایمیل صحیح خود را برای آنها بفرستید تا آن را اصلاح کنند و رسید و لینک دانلود جدیدی به ادرس ایمیل شما ارسال کنند .شما از تاریخ خرید تا 90 روز بعد از خرید میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و درخواست ارسال مجدد فایل به ادرس ایمیل یا دریافت فایل را داشته باشید . بعد از این بازه زمانی هیچ فایلی ارسال نخواهد شد .
گاها مواردی پیش می آید که فایل هایی که تهیه می کنید اجرا نمی شود. اگر فایل اجرا نشد دلایل متعددی دارد چون : نبود نرم افزار های پیش نیاز. مثل نرم افزار های آفیس برای اجرای فایل های ورد و پاورپوینت و اکسل فایل به صورت بد دانلود شده باشد. که در این صورت مجددا به ایمیل خود سر بزنید و فایل را دانلود کنید. فایل را از حالت زیپ خارج نکرده باشید . برای این کار باید فایل را از حالت زیپ خارج کنید .
اگر میخواهید برای همیشه به فایل هایی که از سایت خرید می کنید دسترسی داشته باشید . ابتدا باید در سایت عضو بشوید و بعد خرید های خودتان را انجام بدهید. در نظر بگیرید که با این روش میتوانید برای همیشه به خرید های خود دسترسی داشته باشید . برای عضوید میتوانید از منوی بالای سایت یا در سمت راست صفحه استفاده نمایید.
بعد از خرید و پرداخت وجه به صورت خودکار به صفحه دانلود فایل مورد نظر منتقل می شوید که میتوانید فایل مورد نظر را دانلود کنید . همچنین ما به صورت همزمان یک ایمیل حاوی لینک دانلود برای شما ارسال میکنیم که این لینک دارای تاریخ انقضا ۱۵ روزه (۳۶۰ساعت ) می باشد. در صورتی که در دانلود فایل مشکلی برای شما پیش بیاید میتونید با سیستم پشتیبانی هماهنگ کنید تا لینک رو از طریق ایمیل یا لینک های جدید برای شما ارسال کنند . همچنین در صورتی که در هر مورد دیگر با مشکل مواجه شدید مشاوران و تیم پشتیبانی ما در بخش های مختلف آماده پاسخگویی به شما هستند
تمامی فایل هایی که در این سایت به فروش می رسند متعلق به دانشجویان حسابداری عضو سایت می باشند و هیچ کس حق انتشار آنها را در شبکه های اجتماعی یا اینترنت ندارد و شرعا حرام می باشد و در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری مطابق با قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد. تذکر : ما به دلیل اینکه کاربران سایت قادر به خرید پروژه ها و مقالات سایت باشند آن ها را با قیمت خیلی کمی برای فروش قرار داده ایم . و در نتیجه شما در هر خرید فقط یک نسخه از آنرا خرید می کنید و اجازه اینکه فایل را در اختیار دیگران قرار بدهید را ندارید و ما راضی نیستیم و شرعا حرام می باشد .
بله، تمامی هزینه پرداختی شما بابت خرید دوم شما به حساب شما برگشت داده خواهد شد. برای اینکار با پشتیبانی فروش تماس بگیرید و شماره شبا کارت بانکی خود را برای عودت وجه در اختیار پشتیبانی فروش قرار بدهید . ضمنا حتما باید با یک ایمیل خریدها انجام شده باشد. توجه کنید : پرداخت ها و خرید های شما باید حتما در یک بازه زمانی انجام شده باشد. این بازه زمانی میتواند حداکثر 15 روز باشد. توجه کنید : هزینه های بانکی از مبلغ خرید دوم کاربر کسر می شوند و سپس باقی مانده مبلغ به حساب بانکی کاربر برگشت داده می شود.
سلیقه ها و تقاضا ها برای تهیه فایل ها و پروژه های دانشجویی متفاوت است و اینطور نیست که یک پروژه برای تمامی دانشجویان و اساتید مناسب باشد پس حتما قبل از خرید تمامی توضیحات محصول مربوطه را مطالعه کنید و اگر سوالی دارید از طریق بخش نظرات سایت بپرسید و بعد فایل مورد نظر را خرید کنید . به دلیل اینکه فایل های سایت به صورت دیجیتال می باشند بعد از خرید هیچ گونه عذر یا بهانه ای پذیرفته نیست . و هیچگونه برگشت وجه یا تعویض پروژه ای انجام نخواهد شد . پروژه های موجود در سایت هرکدام برای سال یا موسسه ای تهیه شده اند و امکان دارد نیاز به ویرایش یا به روز رسانی یا اصلاح داشته باشند. این اصلاح ها و ویرایش ها و به روز رسانی ها باید توسط خریدار فایل انجام شود. و از این بابت سایت دانشجوی حسابداری هیچ مسئولیتی ندارد و هیچ تقاضای ویرایش یا به روز رسانی پذیرفته نمیشود. توجه : این قانون شامل دوره های آموزشی که ضامنت برگشت وجه دارند نمی شود و فقط برای پروژه ها و پایان نامه ها می باشد .